Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érdemes lenne szakácsnak menni?

Érdemes lenne szakácsnak menni?

Figyelt kérdés
Van egy szakmám de nem lehet vele elhelyezkedni ezért szeretnék egy olyat tanulni amivel azt érzem több esélyem lenne. Találtam 1,5 éves szakács képzést és azt szeretném elkezdeni. Szüleim nem támogatnak mert, hogy sose álltam oda még főzni meg stb. De ha pl. autó szerelőnek mennék akkor se feküdtem még be 1 autó alá se akkor annak se menjek...

2012. szept. 24. 13:50
 1/1 Ricsi19980702 válasza:

Szerintem ha úgy érzed jó lennél benne csináld...a másfél év alatt úgy is rájössz :)

Csak ugye szakácsból is nagyon sok van szóval ha ennek tanulsz dobj mellé egy Középfokú németet azt Go Külföld :D

2012. szept. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!