Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyit keres egy gyógytornász...

Mennyit keres egy gyógytornász, vagy gyógymasszőr? Milyen szakon tudom elvégezni? Könnyű az elhelyezkedés egy nagyobb városban, mondjuk Szegeden?

Figyelt kérdés
2012. szept. 28. 15:59
1 2
 1/12 anonim válasza:
Ez nagyban függ attól, hogy milyen nagy a vendégköröd, illetve, hogy hol dolgozol. Gondolok itt egy fürdőre, vagy pedig csak egy szépségszalonra. A gyógytornászit fősulin tudod elvégezni, a gyógymasszőrt ha jól tudom, csak OKJ-n. Masszőrként Szegeden szinte lehetetlen, ha nincsenek kapcsolataid, gyógytornászként nem tudom.
2012. szept. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Gyógytornászként tudsz menni dolgozni kórházban is és még mellette maszekolni is tudsz vele. Az orvosok után ők keresnek a legjobban az egsézségügyisek közül, ha jól csinálják.
2012. szept. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
És hogy lehetek gyógytornász?
2012. szept. 30. 15:15
 4/12 anonim ***** válasza:
Pécs, Zalaegerszeg, Debrecen, Szeged, Bp.
2012. szept. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ezek közül kell valamelyiket kiválasztanod. 4 év elvégzed.
2012. szept. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg a suli gyógytornászát, biztos van olyan ismeretségi köre akik kórházban dolgoznak.

Suliban rosszul keresnek. Kórházban se jól.

Milyen orvos ?? Vmeik havi 90 et visz haza másik pedig havi 10 milliót.

2012. okt. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Magyarországon egyik orvos sem keres 10 milliót havonta!!! Külföldön meg a gyt-k is ha jól csinálják hülyére kereshetik magukat.
2012. okt. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Kedves előző !


Van olyan magyar doki, Magyarországon aki havi 10milliót zsebre vág. Ez egy átlag szám. Ha nem hiszed el, nem zavar... Nem a levegőből beszéltem.

A gyógytornász kint jól keres(Ausztriában) a magyar fizetéshez képest.

Megnéztem 1600-2200 E ig, viszont egy mosogató is megkeres 1200-2000 e -ig havonta. Ha ügyes és jó helyre megy, még ingyenes a szállás és az étkezés is, Ha ezt méghozzá adod akkor az még + 500-600 E.


Persze, egy gyógytornásznak ne csak a pénz legyen a szempontja. Legyen elhívatott ! Arra akartam rávilágítani, hogy nem olyan rózsás a helyzetük ahogy te leírtad.

2012. okt. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Átlagszámot úgy értettem, hogy ez az Ő átlaga, nem a többi orvosé.
2012. okt. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Masszőr képzés meg két éves
2017. szept. 8. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!