Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Különbség? <TŰZOLTÓSÁG>

Különbség? <TŰZOLTÓSÁG>

Figyelt kérdés

Azt szeretném kérdezni hogy mekkora különbség van a tiszti tűzoltó és a vonulós között? Itt gondolok pl. feladataik közti különbségre,a fizetésre.

Megéri-e ezért fősulira,egyetemre menni?



#egyetem #tűzoltó #tiszti tűzoltó
2012. szept. 30. 16:14
 1/1 anonim válasza:

Tűzoltótiszt egyértelműen többet keres (kb 200 ezret kap kézhez) de viszont a felelősség is sokkal nagyobb a vállukon mivel a jogokat is tudniuk kell kívülről (bontásra, épületekbe való behatolásra adhatnak parancsot) és ők a felelősek az adott állományért. Nem egy hű de megoldhatatlan feladat de azért észen kell lenni és szerintem érdemes elvégezni egy egyetemet!

A vonulós tűzoltó (kb 100-110 ezret keres) ők végzik a munka javát persze az állományvezető is végez munkát de más a 2 feladata. Na meg a vonulósok is 4 felé vannak osztva és tudni kell mit végez az 1. ember mit a 2. és a 3., 4. mindenkinek tudni kell az összeset mert általában az, hogy ki vezet vagy ki melyik sorszámot kapja az reggel szokott eldőlni a váltásnál. Én még csak részben tájékozódtam lehet valamit nem is jól tudok azért elnézést kérek de én ezeket hallottam. Egyébként én is tűzoltói hivatást szeretnék 1-2 év múlva végezni.

2012. okt. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!