Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Főiskolán/Egyetemen melyik az...

Főiskolán/Egyetemen melyik az a szak amire mehetnék ha angol tanári pályában gondolkozok?

Figyelt kérdés

Nem általános/közép iskolákban akarnám az angolt oktatni persze kezdetben az is jó lenne. Igazából a célom egy kifejezetten csak nyelvoktatással foglalkozó iskolában való elhelyezkedés lenne.Pl: Euro,Bonus,Globus stb....


Esetleg a tolmácskodás is szóba jöhet.


2012. okt. 2. 20:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Anglisztika alapszak.
2012. okt. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Abygel90 válasza:

Egyértelműen Anglisztika alapszak, de szerintem nem ártana felvenni mellé a Pedagógiát is. Rosszul biztos nem fogsz vele járni, ha lesz egy tanári diplomád is (sőt szerintem több lábra állít).

Ha pedig tolmácsolással akarsz foglalkozni, akkor mindenképpen olyan egyetemet jelölj meg, amelyiknek van cserediák programja, hogy külföldön is tudj tapasztalatot szerezni (pl.: Debreceni Egyetem ERASMUS programja)

2012. okt. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!