Evek ota pszichologiara akartam menni, most, hogy bejutottam azon gondolkodom folyton, hogy vajon jo dontes volt-e, majdnem banom, miert?

Figyelt kérdés
Regebben kb 4 eve eldontottem h marpedig pszichologus leszek, elvegzem stb...aztan nagy kihivasnak bizonyult, de vegul bejutottam, allamilag tamogatott helyre, es most tul az oromon, mintha bannam, miert?
2009. aug. 4. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
biztosan vége egy fontos célnak az életedben,amiért megérte küzdeni,ami kitöltötte a mindennapjaidat. jó a szak,én imádtam,a munkám is imádom. ideje elkezdeni az önismeretet is!
2009. aug. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
szia, én meg most 11-es vagyok és énis pszichológiát szemeltem ki magamnak, de sajnos a matek tudásom az egyenlő a nullával így félek,hogy sose sikerülhet a bejutás. neked hogysikerült? ( úgy hallottam,hogy csak a kitűnő tanulóknak van esélyük) :/
2009. aug. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

:) lehet hogy igy van:) es igen, az onismeretnek is nekifogok:D :) igazabol nagyon erdekel es szivsen csinalom, csinalnam, nem is tudom miert nem ugrok ki a orombol oromomben:( :)


Nem Magyarorszagon hanem kulfoldon (Erdely) tanulok. de itt is eleg magas a bejutasi arany, iden meg magasabb volt mint tavaly...

Nemtudom igazabol nalatok mi kell a bejutashoz, de eleg magas szokott lenni pszichon mindenhol, azt tudom...

Sok sikert Neked is, es kitartas! ugy allj hozza, hogy MEGTUDOD CSINALNI :)

2009. aug. 4. 18:45
 4/6 A kérdező kommentje:
*borombol oromomben
2009. aug. 4. 18:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Velem is ez volt, csak tavaly, igaz nem pszichológiával kapcsolatban. Bekerültem az egyetemre, a kezdeti öröm után a nyár második felében erősen gondolkodtam, hogy tényleg akarom-e ezt? Aztán elkezdődött az iskola, jöttek az újabb kihívások. Biztos szeretni fogod majd. A pszichológia amúgy is egy elég érdekes szak. Sok sikert hozzá!
2009. aug. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
koszi szepen a biztatast:)
2009. aug. 5. 10:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!