Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha elmegyek egy OKJ képzésre...

Ha elmegyek egy OKJ képzésre és azt elvégzem akkor utána hova tudok elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
2012. okt. 5. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:
oda ahol keresik azt az okjs szakmával rendelkező munkavállalót.
2012. okt. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ugyan MILYEN OKJ-s képzést?
2012. okt. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Baaammeeeg...

" Ha elmegyek vonattal Debrecenbe és leszálltam, utána hol tudok egyet kajálni? "

Kb. ilyen szintű a kérdés... -.-'

2012. okt. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 dodi1881 válasza:
Attól függ milyen képzést akarsz elvégezni. Egy gyorstalpaló bolti eladót, egy több éves ápolónőit, estin irodai asszisztensit? Mindegyikkel más-más területen lehet elhelyezkedni. Kicsit pontosíts. De, szerintem minden képzéshez tartozik egy általános munkaköri leírás, persze cégen belül az változhat némileg.
2012. okt. 7. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 KJUsul válasza:

Ha van ismeretséged, rokonod vezetői poszton, pláne politikus, akkor mindegy milyen tanfolyam és az is hogy egyáltalán elvégzed-e találsz állást. Ha ezek közül nincs, akkor megint mindegy milyen tanfolyamot végzel, a fővárosban, meg néhány nyugati megyében van esélyed, máshol meg semmi.


Én faluban lakom az Ormánságban, van 9 darab OKJ-s végzettségem, és esélyem sincs állást találni....

2012. okt. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én nagyon mellette vagyok az okj-s képzéseknek, mert ha pl. egy 2 éves képzésre jelentkezel, akkor átvesztek minden körültekintően, és te sem fogsz ráparázni, ha esetleg a munka világába kerülnél. :) Ha pénzügyi vonalon kezdesz okj-s képzést, akkor még az is lehet, hogy a cég, ahol alkalmazott leszel felajánlja neked, hogy végezz el egy ehhez kapcsolódó másik szakmát, és persze ők finanszírozzák. Ezzel csak annyit akartam mondani, hogy rengeteg lehetőséged van, csak tudni kell a szakmákat egymással kombinálni. Arról nem is beszélve, hogy a felsőoktatásba is beleszámít, ha később terveznél ilyet.

Remélem segítettem.

2012. okt. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!