Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Földrajz érettségi nélkül is...

Földrajz érettségi nélkül is jelentkezhetek fizetős földrajz alapképzésre?

Figyelt kérdés
megtetszett most ez nekem és kíváncsi vagyok hogy anélkül is be lehet e kerülni.mert a felvi.hu -n úgy láttam, hogy nézhetnek már tantárgyakat is.
2012. okt. 7. 10:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, bekerülhetsz.
2012. okt. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igen. ez az oktatási rendszerünk egyik legnagyobb szégyene. nálunk kémia szakon is vannak, akik nem érettségiztek belőle. vagyis csak voltak, mert az első ZH-k után sírva szaladtak haza. :-D
2012. okt. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért mentségükre szolgáljon, hogy nem biztos, hogy lehetett belőle érettségizni. Én pl. Szlovákiából jelentkeztem és egyszerűen az adott tantárgyból nem tudtam leérettségizni, mert itt óraszámhoz kötött az egész és muszáj volt másból.
2012. okt. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem. köszönöm.
2012. okt. 7. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!