Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » érettségi nélkül lehet vinni...

érettségi nélkül lehet vinni valamire? Hülyeség lenne szakközépről átiratkoznom szakmunkásba?

Figyelt kérdés

9.es vagyok, idén lettem középsulis és most a szakközepes részén vagyok és azon gondolkozom hogy átmegyek a szakmunkás részre, nemtom miért de valahogy jobban tetszik.. egyébként vendéglátás idegenfogalmon vagyok, nagyon hülyeség lenne átmenni szakmunkásba? lehet vinni valamire érettségi nélkül?

16/L


2012. okt. 7. 11:31
 1/1 anonim válasza:

Szerintem hülyeség lenne átiratkoznod. Egy érettségi ma már szinte természetes, érettségivel is rendkívül nehéz ma vinni valamire, anélkül pedig szinte lehetetlen. Szakmát érettségi után is tanulhatsz!

Később valószínűleg megbánnád, ha nem érettségiznél le!

2012. okt. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!