Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan tovább? Győri Apaczai...

Hogyan tovább? Győri Apaczai Csere János Egyetemre jelentkeztem idegenforgalmi szakmenedzsernek. A szak 2éves, utánna lehet erre a szakra épiteni hogy diplomát szerezhessek? Ha igen az még ezen kivül hány év?

Figyelt kérdés
2009. aug. 5. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. Az OKJ és az egyetem teljesen más. Ha ezt elvégezted ugyanúgy járnod kell az egyetemi 6 félévre. Csak max ha ilyen szakirányon mész tovább egy-két tárgyadat kilőheted.
2009. aug. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:-(((
2009. aug. 5. 17:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet építeni, csak nem olyan értelemben mint gondolod. Ha ugyanabban az intézményben mész Bsc-re mint ahol az OKJ-t végezted elég nagy eséllyel beszámítanak tárgyalkat. De a Bsc-t rendesen kell végig csinálni időben, vagyis ha az 3 év akkor 2+3 amíg diplomád lesz.
2009. aug. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én most végeztem el az idegenforgalmi szakmenedzsert BGF-fel akkreditált képzésen. Ha oda felvettek volna, akkor ott első évnek beszámították volna a 2évemet. De egyébként csak tantárgyakat tudsz beszámíttatni. Amúgy az alapdiplomáért ugyanúgy végig kell járni a 3 évet. :(
2009. aug. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

A jövendőbeli iskolád nevét azért illene helyesen leírni...

Olyan, hogy "Győri Apáczai Csere János Egyetem" Nincs:D

Nyugat-magyarországi Egyetemen az egyik kar neve.

2009. aug. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!