Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van jó egyetem biológiával...

Van jó egyetem biológiával vagy halott a dolog?

Figyelt kérdés
Bioszból akarok érettségi emelten. Szeretném kérdezni, hogy van olyan egyetem (ahova elég csak a biosz), amelyiken egy olyan munkát szerezhetek (főleg külföldön) ahol majd keresni tudok kb. 650-800 ezer forintot. Vagy most hagyjam abba a gimit menjek szakmunkásba és go Svájc?

2012. okt. 9. 19:25
 1/3 A kérdező kommentje:
persze lenne nyelvvizsgám mellé angol középfok (később ha sikerül akkor felsőfok), és német nyelv társalgási szinten.
2012. okt. 9. 19:27
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Biológusként annyit biztos, hogy nem fogsz keresni és egyébként is k.rva nehéz odáig az út, szóval ha csak a pénz miatt csinálnád, akkor nem éri meg.
2012. okt. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

biológusként nehéz előre törni, az biztos... ha esetleg még jó vagy matekból, mehetsz biomérnöknek. de ez általában nem úgy működik, hogy van egy tantárgy amit szeretek és majd az arra épülő tudományból rongyosra keresem magam.

főleg, hogy az egyetemen tanult dolgok nemnagyon hasonlítanak a középiskolaiakra, egyik tantárgynál sem.

2012. okt. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!