Nem tetszik a szak, amin tanulok. Váltsak?

Figyelt kérdés

Győrben tanulok a Széchenyin, gazdálkodási és menedzsment szakon. Nem az én világom.

Mivel kiszámíthatatlan hogy jövőre hány emelt meg mit tudom én mi kell a felvételihez, ezért félévkor mennék át (ráadásul önköltséges vagyok, nem indult állami képzés).

Ez a szak biztos nem nekem való, de nem tudom mire lenne érdemes átmenni. Győrben is szeretek, de Pesttől sem zárkózom el.

Előre is köszi!


2012. okt. 10. 10:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Akkor kénytelen leszel keresztféléves képzésre jelentkezni. Ez jelentősen leszűkíti a lehetőségeit, mivel jóval kevesebb szak indul ilyenkor. És államira is elég kicsi az esély.
2012. okt. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Oké, az hogy most állami vagy sem nem döntő szempont. Gondolom utána tudok nézi melyik szakokon indul keresztféléves képzés.

Kolira mennyi az esély?

2012. okt. 10. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!