Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen iskolát/tanfolyamot/kép...

Milyen iskolát/tanfolyamot/képzést válasszak?

Figyelt kérdés
Érettségim van és jövőre szerzem meg a kereskedelmi végzettségem és majd szeretnék továbbtanulni, nagyon érdekel a divat de nem a tervezés hanem minden más ami vele foglalkozik, melyik iskolák foglalkoznak vele? (főiskola, képzés, tanfolyam, minden érdekel)
2009. aug. 6. 13:12
 1/4 A kérdező kommentje:
találtam egy tanfolyamot, kereskedelmi szakmenedzser divat szakirány, azt mondták h nagyon kevés az érdeklődő a szak iránt. Máshol meg csak divattervező iskolákat találtam, de engem nem a tervezés vonz!
2009. aug. 7. 12:26
 2/4 anonim válasza:
hát ha érdekel a divat,lehetnél mongyuk lakberendező,vagy vmi rajzolós,ha tudsz rajzolni.divattervezőt nem ajánlom,az itt ebben az országban halálra van ítélve :S
2009. aug. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt válaszd amihez kedved van.
2009. aug. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen és annak ellenére h halálra van ítélve nagyon sokan jelentkeznek erre a szakra:S rajzolni tudok nem is rosszul de mindenképpen el akarok járni tanárhoz h még jobban menjen. köszi a válaszokat!!
2009. aug. 10. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!