Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Emberi erőforrások szakra...

Emberi erőforrások szakra érdemes jelentkezni?

Figyelt kérdés

A Corvinusra szeretnék jelentkezni emberi erőforrások szakra. Tudnátok valamennyi információt írni róla? Pl. Mennyire matekos? Mennyire válik hasznossá továbbiakban ha állást keresek stb...

Köszönöm



2012. okt. 15. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
emberi erőforrások ha úgy tetszik HR, amennyire én tudom (amit olvasok/hallok ismerősöktől-tanároktól) kb mindenes munka, te vagy az idegyere-odamenj ember, ha ki kell rúgni a 3 gyerekes egyedülálló Katit akkor menj és tedd meg mert a vezetőség nem szennyezi be ilyennel a kezét stb, meg sztem az emberek 80%-a nem sokba nézi a HR-t, biztos van olyan munkahely ahol megbecsülik őket, de én 100% h mennék HR-re
2012. okt. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*hogy NEM mennék
2012. okt. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mivel gazdasági szak, elég matekos.
2013. febr. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
látszik, hogy az elsőnek fogalma sincs a szakmáról
2021. máj. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!