Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van itt olyan aki egyetemre...

Van itt olyan aki egyetemre szeretett volna menni, de valamiért nem jött neki össze? Hol tanult tovább?

Figyelt kérdés
A mostani fiatalokra gondoltam. Akiknek nem sikerült egyetemre mennie az új oktatási rendszer miatt vagy anyagiak miatt, kevés pont miatt stb.. Ill., hogy végül mit kezdetetek magatokkal (OKJ-ra menetetek stb.).

2012. okt. 16. 09:37
 1/5 anonim ***** válasza:
kevés pont miatt nem vettek fel, nem mentem sehova újra próbálkozom meg újra érettségizem
2012. okt. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőmnek 450 pontja volt idén, fel is vették az orvosira de a hallgatói szerződés miatt inkább otthagyta és elment okj-ra. Hajrá Magyarország!!
2012. okt. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
akkor nagy elhívatottsága lehetett...
2012. okt. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
42%

Persze, és nem iratkozott be, és miatta nem jutott be egy ember.

Dühös vagyok azokra, akiket felvesznek és nem iratkoznak be, mert ha felelősségteljesebbek lettek volna, plusz egy ember, aki viszont igazán akart, bejut...

2012. okt. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, itt sir mindenki a hallgatói szerződés miatt, de külföldön szinte egyik egyetemen se ingyenes a képzés. azért ez szerintem még mindig mérföldekkel jobb mintha rögtön fizetni kéne...
2012. okt. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!