Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Aki közgazdaságot tanul,...

Aki közgazdaságot tanul, abból mi lehet később, ha elvégzi az iskolát? Illetve, megéri most közgazdasági szakközépbe mennem? Elfogok tudni majd helyezkedni?

Figyelt kérdés
találtam egy iskolát, ami nagyon tetszik minden szempontból. közgáz,kereskedelmi és marketing, illetve ügyvitel szak van. melyik érdemesebb ?
2012. okt. 18. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:
bármi lehetsz, nem kell neked közgázból érettségizni, csak azt is fogod tanulni
2012. okt. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
szeretnék majd előle érettségizni ha tetszik, bár tudom h tetszene, de nem tudom lenne e később munkám ,és pontosabban mi is lehetnék azon belűl.. ezekkel nem vagyok annyira tisztába:)
2012. okt. 18. 19:47
 3/3 anonim ***** válasza:

az h közgáz elég tág fogalom, nagyon sok képzés van amit ha elvégzel közgazdász leszel, pl főiskolai/egyetemi szakok közül ez mind közgáz diplomát ad: [link]

csak persze más jellegű tudással

2012. okt. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!