Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Gyógypedagógiai asszisztens...

Gyógypedagógiai asszisztens vagy Gyógyszertári asszisztens?

Figyelt kérdés
Sok minden érdekel, pl melyikkel mennyit lehet keresni, elhelyezkedési esélyek, esetleg valakinek van-e saját tapasztalata, mind 2 esélyes, mindegyik valamiért tetszik. Mivel mind 2 szak borsos összegbe kerül és 1 év rámenne, nem mindegy mire fordítom az időm és a pénzem. Kismama vagyok, így csak felnőtt képzés jöhet szóba, van már dolgozói múltam, tudom mit vállalnék mind2vel. Ezért kérlek csak normális válaszokat adjatok mert ez nekem fontos lenne! Köszi!
2012. okt. 19. 10:02
 1/3 anonim ***** válasza:

A gyógypedagógia asszisztensi munka lelkileg elég megviselő lehet. Egyik családtagom most végezte el (Bár 2 éves volt a képzés). Nagyon nagy elhivatottság kell hozzá, a fizetésért biztosan nem éri meg.

Szerintem a gyógyszertári asszisztens jobban megéri, de -úgy hallottam- a gyógyszerkiadói képzést is érdemes elvégezni mellé, és úgy már egész jó lehetőségeid vannak.

2012. okt. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. okt. 19. 18:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Kisgyermekgondozó, nevelő
2017. ápr. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!