Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha jövőre érettségizem, van...

Ha jövőre érettségizem, van esélyem emelt biosz és kémia szintjére felhozni magam?

Figyelt kérdés

Orvosi a cél.Nem légből kapott a célom és nem is oltásokat várok, csupán a tapasztalataitok alapján véleményt.

Könnyen tanulok, viszont kémiából az alapoktól kell kezdenem. Esetleg valami film vagy bármi féle segédlet is érdekel.


2012. okt. 25. 21:07
 1/9 anonim ***** válasza:

Ismerősöm elrontotta az angol érettségit (előrehozottat októberben). Aztán gondolt egyet és aztmondta megcsinálja jobbra de németből. Kb a nulláról kezdte és májusra megtanult annyira, hogy 80% körülit írt belőle.

Ezek alapján van rá esélyes, ha kitartóan tanulsz. Sok siekrt kívánok hozzá-

2012. okt. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
1.5 év rengeteg, ha tényleg ezt szeretnéd és van motivációd, akkor menni fog!
2012. okt. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ha napi szinten több órát csak ezzel foglalkozol akkor igen.

ötösöm lesz kémiából és az ennyit kellene tudnod kéiából jó könyvek, bioszból emelten kb minden fellelhető könyv és azok apróbetüs része, mert teljesen lottó, hogy mi lesz, és persze kémiából ha tudsz gyakorlati fakultáióra menj

2012. okt. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

"1.5 év rengeteg, ha tényleg ezt szeretnéd és van motivációd, akkor menni fog!"


Az bizony rengeteg, de neki csak bő fél éve van.

2012. okt. 25. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 xy333 válasza:
100%
Nem lehetetlen, de tudnod kell, hogy két emelt nagyon sok, pláne ha az egyiket az alapoktól kezded. Napi több órás tanulás kihagyás nélkül, rengeteg lemondással.
2012. okt. 26. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A jövőrét úgy értettem, hogy jövő tanévben. Bocsi a pontatlan fogalmazásért.
2012. okt. 26. 11:04
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon Köszönöm a válaszokat!
2012. okt. 26. 11:04
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! :) én is hasonló helyzetben vagyok, kb féléve kezdtem el tanulni. Elég jól haladok, szóval szerintem van esélyed rá.. Hova akarsz jelentkezni?
2012. okt. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát szegedre bár nem tudom, hova lenne a legjobb...
2012. okt. 26. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!