Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Államilag finanszírozott,...

Államilag finanszírozott, levelezős pszichológia szak?

Figyelt kérdés
Gondolkodom rajta, hogy esetleg belekezdenék valamilyen levelezős pszichológia szakba, de mindenképpen csak államilag finanszírozott formában. Van erre esélyem valamilyen egyetemen mostanság? Úgy értem indul-e egyáltalán ilyen szak ilyen formában, és ha igen mennyi az esélye, hogy fel is vesznek?
2009. aug. 10. 11:00
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

most már késő,lekéstél minden határidőt...


de idén(tudtommal )nem is indult levelezős pszichológia,államis.


a pontszámok pszicho-n mindig magasak,nem árt ha a következő jelentkezésig sok pontot összegyűjtesz.


amúgy van már alapdiplomád?mert akkor nem is mehetz államira..

2009. aug. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Levelezős csak költségtérítésesben van, és attól függ a bekerülés, hogy hány pontot van, de jó sok kell.
2009. aug. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%

1.vagyok


ezeket nézegesd meg.ha rámész az iskola nevére felsorolja h.milyen szakokat indít az adott suli,keresd ki mindnél a pszichológia levelezőt..


[link]



de ahogy írták előttem,csak költségtérítéses van.

2009. aug. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Indul levelező államilag támogatott az SZTE-n is pl. SZóval nem csak költségtérítéses formában van. Viszont nagyon magas a ponthatára, szóval mindent bele!
2009. aug. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Elég kevés helyen indul pszichológia levelezősön úgy, hogy még államilag finanszírozott is. Na mindegy, mindenesetre mégegyszer köszönöm!
2009. aug. 11. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!