Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Miért jár ennyi jó modell...

Miért jár ennyi jó modell csaj jogra?

Figyelt kérdés
Rengeteg modell jogra jár. Miért van ez?

2012. okt. 29. 16:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Nemtom, de előre megmondom, hogy legalább 99, ha nem 100%-ukból sosem lesz jogász.

Abban a munkakörben nem szenvednek hiányt munkaerőben.

2012. okt. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A köztudatban menő szak, azért. Pedig a jog pont az a terület, ahol több kell mint az, hogy elvégzed és lediplomázol. Pont ezért nem lesz a legtöbből semmi, aztán jön a szokásos duma, hogy mennyi jogász van és Dunát lehet rekeszteni :)
2012. okt. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tudsz sorolni modelleket Zimány Lindán kívűl olyat aki jogra jár?
2012. okt. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem ilyen híres modellekre gondoltam. Hanem egyik "ismerősöm" aki modell (ő a BGF-re jár) nézegettem az ismerőseit és kapásból 3 csajt találtam aki jogra járt és mind modell volt.
2012. okt. 30. 07:29
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy anyuci apuci pénzeli őket...
2012. okt. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Valamivel el kell ütni az idejüket, csak dolgozni ne kelljen.
2012. nov. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
34%
Azért, mert a jogot még egy féleszű tyúk is elvégzi, és elmondhatja magáról hogy egyetemre jár. Szted orvosira, műszakira például miért nem jár annyi modell. Tán mert ész kell hozzá?
2013. febr. 7. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ráadásul 5 év képzés után ad doktorátust, és könnyebb mint az orvosi, gyógyszerészi képzés.

Gondolom ez is sokakat motivál.


Találkoztam már féleszű tyúkkal, aki verte magát, hogy ő dr., ő iszonyú fontos és okos.

De még a saját szakterületét se tudta rendesen elmondani, gondolom hogy szerezte a diplomáját.

Vagy olyan mint én, hogy az értelmetlen bemagolós dolgok már 1 hét után kiszállnak a fejemből, de én legalább nem olyan szakra jártam. :D

2013. júl. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!