Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik szakmából tudok legjobb...

Melyik szakmából tudok legjobban megélni? (többi lent)

Figyelt kérdés
Fodrász,cukrász vagy esetleg lakberendező. Melyikkel keresnék a legtöbbet? Melyikkel a legegyszerűbb elhelyezkedni akár itthon akár külföldön?Most angol szakos gimibe járok, a nyelvvel nincs gondom.Csak elgondolkoztam rajta, hogy mit is kéne csinálnom ha végzek a sulival(persze ez még lehet, hogy változni fog, de azért érdeklődök).A szüleim valami komolyabb szakmára szánnának amihez egyetemi végzettség kell, de én olyat nem találtam ami tetszene és ilyen "komolyabb" munka, de ha tudtok ezekhez hasonló munkát légyszíves írjatok!

2012. okt. 30. 15:57
 1/3 anonim válasza:
Fodrász,arra mindig szükség lesz.:)
2012. okt. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Magyarországon egyikkel sem.

-A lakberendező állás szinte teljesen halott és itt nincs nagy hagyománya

-cukrász szakmával el tudsz helyezkedni de alig fizetnek valamit.

-A fodrász szakma túltelített , és ahhoz vállalkozásra , saját üzletre van szükséged , ha bérelsz akkor alig marad a bevételedből.



Külföldön a cukrász a legkeresettebb ezek közül és elég jól meg is fizetik.


Mindenképpen külföldben gondolkodj és úgy tanuld a nyelvet is.

2012. okt. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Igen,fodrászra mindig szükség lesz, de szerintem is elég sok van belőle. Nyelvet tanulom ahogy csak tudom szerencsére elég jól is megy.
2012. okt. 30. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!