Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Bursa ösztöndíj/támogatás...

Bursa ösztöndíj/támogatás kérdések?

Figyelt kérdés

Pontosan az érdekelne ezzel kapcsolatban, hogy mekkora összeg, illetve mekkora bér esetében szokták megadni?


Most olvastam el 4 oldalt, de szinte tiszta "kutyulás".


2012. okt. 30. 18:54
 1/2 anonim ***** válasza:

akkor pályázhatsz, ha az egy főre jutó kereset nem haladhatja meg:


1-2 fő esetén 52725

3 fő 44175

4 fő 39900

5 fő 37050

(legalábbis nálunk így van)


hogy mennyit kapsz az erősen önkormányzat függő. általában nagyvárosokba keveset, kisebb falvakban, ahol ha szerencséd van, te vagy az egyetlen egyetemista, elég sok is lehet.

2012. okt. 31. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

akkredikált képzésre nem kérvényezhető ez, ez pontosan milyen képzés? kisváros egyébként (5000fő)


Illetve olvastam, nem számít jövedelemnek, minden egyéb olyan kereset, amely valami speciális okból foly ki. Pl.:

rendszeres gyermekvédelmi támogatás.


Ilyen nálunk nincs, csak én fél árva vagyok, ez így jövedelemnek számít-e? Mert ez is csak speciális "segély".

2012. okt. 31. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!