Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Vajon miért nem érdekli a...

Vajon miért nem érdekli a fiatalokat a torténelem? Meg a saját multjuk? Pedig jo lenne tanulniuk nekik is belole!

Figyelt kérdés
én 16/F vagyok,és a kedvencem.Nagyon szeretem,foleg a II.világháboru torténelmét.Szinte a szenvedélyemmé vállt!:D

2012. nov. 2. 10:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
És mi ezzel a baj? Én is szeretem, történelem szakra járok egyetemen.
2012. nov. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sem szeretem, nem is szerettem sosem. Viszont imádom a biológiát és a földrajzot. Nem lehetünk egyformák.
2012. nov. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%

Képzeld,engem is érdekel...történelem tagozatos gimibe fogok

menni...és igaza van az előttem szólónak:nem lehetünk egyformák..Amúgy meg történelemtanárnak készülök...

2012. nov. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Csak az a baj,hogy akiket ismerek,meg mindenki,azt mondta,hogy minek ezt tanulni?Ez egy nagy baromság...

Na de mostmár tudom,hogy vannak még,akiket érdekel,jajde jo érzés ez!!!

2012. nov. 2. 11:06
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
16/L vagyok, én is imádom, főleg a 19. századot, de a világháborúk időszakát is szeretem. Kicsit olyan, mintha nem is ebben a világban élnék :)
2012. nov. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy rohadt szemét tanárom van, aki az irodalmat is tanítja, és mióta megmondtam neki, hogy nem fogok irodalom fakrta járni, mert nem, tényleg nem érdekel, azóta állandóan csesztet és ha fejre állok arrosz is sz*r jegyeket kapok és baromira elveszi a kedvem bármitől, amit tanít
2012. nov. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
47%
Sajnos pont azok tartják felesleges hülyeségnek a történelmet, akiknek a legjobban kellene ismerniük, hogy ne kövessék el újra ugyanazokat a hibákat, amelyeket az elődeink már elkövettek...
2012. nov. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
35%

történelem... még a hideg is kirázott ettől a szótól :S

lehet csak azért nem szeretem mert amióta csak elkezdték tanítani utáltam a tanárt és ezzel a történelmet is megutáltam. persze az is közre játszik hogy csak 1-esem van.

nem úgy mint matekból vagy a nyelvtanból :D

és hát igen, nem vagyunk egyformák

16/l

2012. nov. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én sem értem, hogy sokan miért nem szeretik, a fiatalabbak közül igazából senkit semmilyen tantárgy nem érdekel. Persze ez csak általánosítás. Én imádom a történelmet, most is azt tanulom.


21/L

2013. jan. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én meg azt nem értem, hogy a nyelvtant hogy nem lehet szeretni. Minden osztálytársam utálja (igaz, a legtöbben a törit is), kivéve engem, mert nekem a kedvencem. Engem a töri hagy hidegen, de közben szabadidőmben mondatokat elemzek, valaki meg nem bírja a nyelvtant, de imád töris cikkeket olvasni etc. Mindannyian mások vagyunk.
2013. febr. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!