Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 2012 májusában érettségiztem,...

Secu kérdése:

2012 májusában érettségiztem, de nem nyertem felvételt oda, ahova szerettem volna. Ezért szeretnék érettségi vizsgát tenni emelt szinten biológiából. Mivel már nem járok suliba, hogyan tudnék felkészülni szerintetek önállóan?

Figyelt kérdés
A követelményeket hol találom meg,illetve hol kell jelentkeznem egy emelt szintű biológia érettségire?
2012. nov. 4. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:
érdeklődj a volt iskoládban, a volt osztályfőnöködnél, vagy akár a titkárságon, nem tudom. megkérheted a régi biológia tanárodat, vagy bioszból már jól leérettségizett ismerősödet, hogy segítsen :)
2012. nov. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Éppen ezt tettem,írtam nekik facen,látták,de nem reagálnak. Amúgy sem egy olyan suli volt,ami segítőkész lenne...
2012. nov. 5. 18:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is egyedül készülök az emelt biosz érettségire. :((
2012. nov. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Óóóó,akkor megoszthatnád velem,hogy melyik tankönyvből készülsz?:) Én most kinyomtattam a 2012-es emelt szintű biosz érettségi követelményeit és az alapján is próbálok haladni!Meg most egy jó,részletesebb tankönyvet keresek,mert ami nekem volt gimibe elég tömör.:)
2012. nov. 8. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!