Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A 6 hónapos szakács tanfolyam...

A 6 hónapos szakács tanfolyam az ugyanazt éri, mint ha rendes nappali iskolába végeztem volna el?

Figyelt kérdés
Nappali tagozatosra szeretnék jövőre beíratkozni csak szerintem már nem férek bele a korba, nem tudom mennyi lehet a korhatár? Mert ez a tanfolyam így meg elég sokba kerül!

2012. nov. 5. 13:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyi vagy? Nem akarok hülyeséget írni, de 25 éves korig ingyenes, de iskola válogatja, volt, ahova azért nem jelentkeztem nappalira, mert ott 23 volt.
2012. nov. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok és pont szakács:

én 3 éves képzésen mentem át, utánam levők 2.

Elég gyenge iskola volt, pikk pakk be lehet vágni az elméletet, a gazdasági nem egyszerű (lehet neked igen, passz). 6 hónap lehet elég, ha okos és ügyes vagy, tanulsz rendesen. Gyakorlatból sosem elég, én se találok munkát...

2012. nov. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A képzés közben látod majd meg, és a kimenetelkor, hogy ér-e annyit, amennyit. A férjem gyorstalpalón csinálta, és van érzéke hozzá, és jó iskolába is járt, szóval jó szakács. De nem egy emberrel találkozott, aki nappalin végezte, és még a karalábét sem ismerte meg a gyakorlaton!
2012. nov. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok, jövőre már 22 leszek mikor beíratkoznék, azér mondom hogy nem tudom hogy beférnék e még nappalira! Az a baj hogy eléggé elcsesztem a sulit,otthagytam sajnos és nem végeztem el semmit, és most jöttem rá hogy el kéne végezni valamit mer ez így nem lesz jó!
2012. nov. 7. 00:52
 5/6 anonim válasza:
Hova szeretnél beiratkozni?
2013. márc. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
már sehova, meggondoltam magam nem megyek szakácsnak inkább, nem nekem való! munkaügyis tanfolyamra jelentkeztem most biztonsági őrnek, aztán szeptembertől meg elmegyek érettségizni!
2013. ápr. 5. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!