Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakmát válasszak....

Milyen szakmát válasszak. Jővőre fogok érettségizni és nem tudom, hova menjek tovább. Szóval milyen szakmát ajánlotok?

Figyelt kérdés
olyan szakmát szeretnék választani amivel magyarországon el tudok helyeszkedni és jól kereshetek, de viszont egy 5-8 év múlva szeretnék kimeni külföldre dolgozni.

2012. nov. 9. 16:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Mondhatnék pár dolgot, de nem tudom mi az érdeklődési köröd. Gondold át milyen tárgyakat szeretsz, mivel akarsz foglalkozni és akkor tedd fel újra a kérdést.
2012. nov. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
példáúl szeretem a biológiát,abból is fogok érettségizni,nagyon szeretem az angolt és más nyelveket..és sok féle terület érdekelne pl gyerekekkel való foglalkozás,egészségügy,jog,stb
2012. nov. 10. 14:22
 3/3 anonim ***** válasza:
orvos?? :O külföldön tuti eltudsz vele helyezkedni.. és MOn is... a jó fizetés már másik kérdés :D
2012. nov. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!