Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Kinek mi a véleménye a zalaege...

Kinek mi a véleménye a zalaegerszegi Zrinyi Miklós Gimnáziumról? És a kollégium milyen?

Figyelt kérdés
Hallottam erről az Arany János Tehetséggodozó Programról, és hogy ez van itt zeg-en is. Mi a vélemény róla?

2012. nov. 10. 16:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igaz hogy nem oda jártam, de most SOTE-sként látom hogy sokan jönnek onnan és jó eredményeik vannak, szóval szerintem elég jó suli.
2012. nov. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én ott vagyok kollégista a KK-ban. Nálunk is vannak Zrínyisek. Itt ugye a nyelvet nyomják rendesen, tanszobára bejárnak,néha este 11kor is ott vannak.

Szerintem nem vészes. :)

2012. nov. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
azok nyelvesek, nem inkább a Kölcsey-re gondolsz, v. zrinyi nyelvi előkészítő?
2012. nov. 12. 17:24
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet van Zrínyis is,de tudom,hogy néhányan Arany János Tehetséggondozóra járnak. ;)
2012. nov. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ide járok a Kölcseybe Zalaegerszegre, ismerem a Zrínyit is. Voltunk ott is nyíltnapon és anya is odajárt, máig hallom, hogy miért nem oda járok. Attól függ fiú vagy-e vagy lány, mert a kolesz akkor nem ugyanaz. A Zrínyi nagyon jó suli, az egész országban nagyon elől van. Ha lenne bármiről kérdésed írd le! :)
2012. nov. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
engem a lány kolesz érdekelne, úgy hallottam 3-an vannak 1 szobában. ez igaz v. osztályfüggő?
2012. nov. 16. 20:44
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. beiratkozáskor jártam először a koleszban. A Zrínyisek a Telekiben vannak, ez csak lány kolesz, jó messze a sulitól és 4 ágyas szobák vannak. Abszolút, de nem osztályfüggő, hogy hányan lesztek 1 szobába, sőt még iskolafüggő se mindig. Legalábbis nálunk nem. A Kölcseysek a Kaffkába vannak ott a szobák 6 ágyasak... :(
2012. nov. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen és a Kafkában fiúk és lányok is vannak. Telekiben pedig csak lányok. És a Teleki tényleg messze van a sulitól...
2012. nov. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Zrínyis vagyok,igaz,nem az Arany Jánosos programba járok,de ha van kérdésed,írj nyugodtan ;)

2012. nov. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!