Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » MEg tudnátok nekem mondani,...

MEg tudnátok nekem mondani, hogy az államilag támogatott okj-s képzéseknek mik a feltételei? Nyolc álltalános gondolom. Érettségi? Akármi?

Figyelt kérdés

2012. nov. 11. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:
nos van olyan OKJ-s képzés amihez legalább 8 általános kell, vagy minimum 10 osztály, és van az érettségihez kötött felsőfokú szakképzés.ezek közül választhatsz.
2012. nov. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez eddig oké. Nekem olyasmire lenne szükségem ami 8 általánossal ingyenes.
2012. nov. 11. 13:34
 3/5 anonim ***** válasza:
kapásból az ABC eladói munkát tudom mondani,de nézz szét a közeli szakiskolák honlapján.ott nagyon sok információt tudsz szerezni arról,hogy milyen 8 általánossal elvégezhető szakképzések vannak..de az attól is függ,hogy mire elvégzed (asszem 2 éves ez is) benne vagy a tankötelezett időbe vagy sem.
2012. nov. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az OKJ-ban egyaránt találsz általános iskola, középiskola után megszerezhető szakmákat - illetve olyanokat is, amelyek egyéb feltételhez kötöttek. 2012-ben a képzések nagy változáson mentek/mennek át, a választható szakmákat megismerheted itt:

www.okjnet.hu

www.nive.hu

2012. nov. 12. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Van 3 hónapos is amúgy:D ...én meg már egy éve nem vagyok tanköteles. Főleg h majd most viszik le 16-ra ha jól tudom.
2012. nov. 12. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!