Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol tudok es milyen árban...

Hol tudok es milyen árban biztonsági őr tanfolyamot elvégezni Budapesten?

Figyelt kérdés

Es mi a kulonbseg a szemely es vagyonör es a biztonsagi ör kozott? Aki a kamerak mogott ul annak kell vmilyen szakkepesites? Milyenek a munkaviszonyok? es a kezdo bèr? Milyenek az elhelyezkedesi eselyek?

Koszonom! 21F



2012. nov. 13. 09:58
 1/4 anonim ***** válasza:

A biztonsági őrbe 3 dolog tartozik ( vagyon őr , testőr és biztonsági őr ) .

Ezzel elég sok területen el lehet helyezkedni ( de nehéz munkát találni ) .

Szerintem még idén kezd el mert jövőre meg fog duplázódni az ára . Mostani tandíj ára 40e + 23e a vizsga így 63e ből ki jön a bizonyítvány ( helytől függően változik az ára de nálunk ennyibe kerül ) . Külön vizsga csak a kutyás őrnek , rendezvény biztonságtechnikai szervezőnek és természetesen a fegyveres őrnek kell külön vizsga .

Sima őrnek a fizetése olyan 70e-től 135e-ft között mozog ( ez is attól függ , hogy milyen helyen tudsz majd elhelyezkedni ) .

2012. nov. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Árakat nem tudok, de a szakma neve: személy és vagyonőr. Biztonási őrnek a laikusok mondják. A szakképesítéssel nem vagyok tisztában, volt valami kavarás, hogy külön szakosítót kell végeznie az embernek, ha rendezvényt biztosít, külön szakosítót, ha telephelyet őriz, külön banki őr, stb. A munkaviszony meg kb. két dologtól függ: fővállalkozó és megbízó (azaz hol végzed a tevékenységet). Ez utóbbi lehet a világ legputribb helye, ahol wc sincs, de lehet osztályon felüli is, mit tudom én, rendesen berendezett pihenőszoba, konyha, akármi. Elhelyezkedni talán kicsit könnyebb, mint más szakmával mert mindig van, aki megunja a 24/48-as váltást, meg hogy nincs otthon éjszaka, hétvégén, ünnepnapokon...
2012. nov. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze nem biztonási, hanem biztonsági. Elnézést az elütésért.
2012. nov. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Biztonási őrnek a laikusok mondják. "


Mióta modul rendszer van azóta megváltozott a neve biztonsági őrre .

A modul rendszer miatt 3 részt foglal magába ( vagyonőr , testőr és a biztonsági őr ) .

De ahogy írtad még pár évvel ezelőtt testőr és vagyonőr volt a neve .

2012. nov. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!