Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » BGF idegen nyelvű képzésre...

BGF idegen nyelvű képzésre jár innen valaki?

Figyelt kérdés

Ezt az iskolát néztem ki magamnak, de angolul szeretném megtanulni a szakmát, mert utána külföldre fogok költözni.

Milyen a képzés?

Elég színvonalas?

És a szaktanárok tényleg rendesen angolul tartják az órákat?

Köszi mindenkinek, aki válaszol.



2012. nov. 14. 13:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Milyen szakra szeretnél menni? Én pszk-n tanulok angolul. A színvonal nem rossz. Vannak nagyon jó tanárok, és vannak akiknek csapnivaló a nyelvtudásuk. De ebből szerencsére egyre kevesebb van. Azonban, szerintem annyi pénzt nem ér meg amennyit elkérnek érte. Ha tele vagy, és a pénz nem gond, akkor szerintem válaszd a nemzetközi gazdálkodást angol nyelven, és mihelyst lehetőséged lesz menj ki Hollandiába a testvérsulihoz tanulni. Ott kapsz egy magyar meg egy EU-s diplomát is.

2012. nov. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Igazából bármi érdekel, ami gazdaság/üzlet. A lényeg,hogy külföldön rövid időn belül megtérüljön a befektetett pénz (így a tandíjat is inkább befektetésnek veszem), de azt hiszem ehhez nem elég a papír, kell a tudás is, meg hogy ne kapjak agyvérzést lépten-nyomon a "foridzsön" típusú kiejtésektől órán.

2012. nov. 15. 12:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Ajánlom figyelmedbe a fachochschule wienerneustadtot! En ide akartam menni, csak akkor még nem volt megfelelő a nyelvtudásom. Nincs tandíj, a kollégium 50k/hó de olyan is!!! Angolul oktatnak, gondolom azert kicsit szinvolasabb mint itthon, mondjuk ezt nem tudhatom. Megtanulsz angolul is es nemetul is, ha felvesznek meg erettsegi elott kiderul:) szval amiatt sem kell aggodnod! Ha kell barmilyen segitseg ezzel kapcsoltban batran irj privat uzenetet.
2012. nov. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!