Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha 1. helyre gimit jelölök...

Ha 1. helyre gimit jelölök meg 2. helyre szakközepet és mindkettőbe felvesznek ellehet választanom hogy melyiket szeretném?

Figyelt kérdés
2012. nov. 17. 13:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem.Ezért fontos a sorrend,ha az 1. helyen megjelöltbe felvesznek akkor oda kell menned.
2012. nov. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, ha az 1. helyre felvesznek, akkor a 2. helyre már nem. Most kell eldönteni melyikbe akarsz menni. De még van rá idő gondold át!
2012. nov. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
A sorrend igazából neked segít, hogy melyik érdekel jobban. De bárhova felvesznek te döntöd el, hogy hova akarsz menni. Én 2007ben kezdtem el a középiskolát, szerencsém volt és mind az 5 helyre felvettek még az első sulira is de én mégis az utolsóban mentem!
2012. nov. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

egy kérdés! :Ha van egy szak az 4+2 éves, vagyis 4 év szakközép + 2 év OKJ képzés. Kötelező OKJ-ni ?

2012. nov. 17. 13:50
 5/15 anonim válasza:
Nem nem kötelező. Csak egy lehetőséget ad, hogy ott eltudd végezni azt a szakmát. De ha az nem érdekel szabadon választasz azt amit akarsz! JÓL dönts melyik legyen az(első szakma) mert az elsőt az állam fizeti!!!!
2012. nov. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ.
2012. nov. 17. 13:59
 7/15 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz. Ha felvesznek az elsőbe, a másodikba már nem vehetnek fel. A felvételt egy számítógépes program intézi, ami nem engedi hogy valakit két helyre is felvegyenek. Gondolj csak bele, ha ez így lenne, akkor előfordulna, hogy 30 hely van, és oda mégis 40-en akarnak menni, illetve az is gyakori lenne, hogy maradna üres hely. A 2/6-os nagy hülyeséget mondott.
2012. nov. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Talán a 3-as mondta a hülyeséget, nem? A 2-eset én írtam. Engem mind a három helyre bekerültem volna, ahova jelentkeztem, az előzetes lista alapján. De mivel az 1. helyre felvettek, a többi helyről kiküldték, hogy ''nem nyert felvételt''. Szerintem az nem igaz, amit a 3-as írt, sem most, sem 2007-ben.
2012. nov. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

A 3/7es vagyok! Hát szerintem meg nagyon hülyék vagytok! Már bocsánat! Én februártól kaptam 5 db borítékot, hogy KEDVES XY, felvételt nyert az Ön által megjelölt XY szakra..... Ha kell küldök képet dátummal...

Azért f@szság amit ti mondotok mert az iskola csak nyer veled, hogy ha oda jelentkeztél és még fel is vettek oda!!!

A lényeg, ÉN MÁR ÁT ÉLTEM gondolom a többi még kisgyerek, hogy bárhova mész az jó. Csak a szakmát válaszd meg nagyon!

Többiek?! Volt már ebben részetek? Nem hiszem, hogy 5 évvel ezelőtt változott volna a közoktatás! Én már egyetemre járok másod éves hallgató vagyok Tanárnak készülök és tudom mit mondok! Szóval kérdező akárhova felvesznek TE döntesz, hogy hova mész! A sorrend szintúgy neked segít, voltaképpen mit akarsz.! A többi ki gyereket meg szard le mert hát 9-10 évesen nem a gép előtt kéne ülni :)

2012. nov. 18. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Hát én most vagyok tizedikes, és gondolj bele semmi értelme annak amit írsz. Szerintem tájékozódj mielőtt írogatsz és nyugi én is tudok képeket küldeni, ha akarod. Egyébként miután beadtátok a felvételi papírokat, lesz 1 időpont, amikor lehet változtatni a sorrenden, utána már nem lehet változtatni. De lehet 2007-ben ez máshogy volt...
2012. nov. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!