Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakmát érdemes itthon...

Makacsmatyi kérdése:

Milyen szakmát érdemes itthon tanulni amivel külföldön el tudok majd helyezkedni?

Figyelt kérdés
Elsősorban nyugat európa illetve kanada érdekel, jelenleg banki szakügyintézőnek tanulok, ezzel külföldön nem sokat érek, angol nyelvű könyvelés érdekelne, csak nem tudom, hogy itthon van lehetőség ezt tanulni, magyarul szerettem a számvitelt.

2012. nov. 21. 19:19
 1/2 schocko ***** válasza:
hentes
2012. nov. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
a legtöbb szakmának van jövője külföldön. Én Németországban és Angliában ismerek gép-, és szerkezetlakatosokat. Ennél nívósabb állást is lehet találni, CNC vagy PLC programozóként, de mégegyszer mondom bármilyen műszaki irágyba tanulsz azt keresik külföldön. sok sikert!!
2012. nov. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!