Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Munkaügyi központ által...

Munkaügyi központ által tanulhatnék, de mégsem tudok, vissza lehet még mondani, ha? (nagyon fontos)

Figyelt kérdés

Ma voltam benn a munkaügyi központban, ahol nagy örömmel fogadtam, hogy tanulhatnék még, ők állják. De nem tudom, hogy felejthettem el, hogy ezt egyszerűen nem engedhetem meg magamnak, mert apám alkoholista és beszámíthatatlan tud lenni, hogy mikor mit csinál a pénzzel és októberig kiesnék, nem lehetne állásom, pedig inkább az kéne, ha erre gondolok...

Még nem voltam az iskolában tesztet írni, papírokat leadni, szerintetek így pénzbírság van, egyáltalán van lehetőségem visszamondani?

Köszönöm a segítséget!


2012. nov. 23. 13:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem értem a problémádat. Ha átképeznek, azt azt jelenti, hogy állást nem tudnak ajánlani. Tehát így se, úgyse dolgoznál. És mi köze apádnak a munkaügyi központ pénzéhez?

Feltennéd a kérdést értelmesen is?

2012. nov. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Elég értelmes a kérdésem...

Apám alkesz - sokszor bekattan eliszik egy halom pénzt (nem a munkaügyiét, ilyet nem írtam egy szóval se) - tehát inkább munkára kéne esélyt adnom, nem tovább tanulásra, mert abból a pénzből nem tudnám kihúzni magunkat a trutyiból, ha bekattan...

És köszi a belém rúgást, bár már megszokhattam volna, hogy az emberek csak erre képesek... Gratulálok! Nem elég pocsék így is az életem, még egy vadidegen is inkább szemétkedik...

2012. nov. 23. 14:33
 3/6 A kérdező kommentje:

Amúgy ennyi csak a lényeg, a többi rizsa:


Még nem voltam az iskolában tesztet írni, papírokat leadni, szerintetek így pénzbírság van, egyáltalán van lehetőségem visszamondani?

2012. nov. 23. 14:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem,l nincs pénzbírság, hisz még nem nyertél felvételt a tanfolyamra. Egyébként ha elmennél tesztet írni akkor is nagyon kevés esélye lenne hogy bekerülsz. De ezeken a tanfolyamokon általában adnak pénzt, azt hiszem a mindenkori minimálbért, havonta, plusz 90%-os utazási támogatást.
2012. nov. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi.

Az a baj, hogy félek, mert ha apám beindul, ott kő kövön nem marad... és ezzel a képzéssel jó ideig lebetonoznám oda magam és félek, hogy lelkileg még jobban taccsra vágna és nem tudnám elvégezni a képzést, az meg ugye, amit nekem ajánlották, 500 ezer lenne.

Szóval kénytelen vagyok valami állást beszerezni inkább, mert félek rosszul sülne el.

2012. nov. 23. 21:04
 6/6 A kérdező kommentje:

Le lehetett mondani, ha esetleg lesz még valakinek ilyen problémája.

Írni kellett egy nyilatkozatot, hogy visszamondom.

2012. dec. 26. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!