Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan kezdjek el informatikus...

Hogyan kezdjek el informatikusnak tanulni?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és nagyon jó informatikus akarok lenni. Tudom kicsit későn kezdem el mert az igazi számítógép guruk már géppel a kezükben születnek. Van még lehetőségem? Programozó szeretnék lenni, nagyobb multiknál dolgozni. A másik terület ami érdekel az a haditechnika/titkosügynökség. Lehetek pl a Nemzetvédelmiseknél informatikus?

Csak az a baj hogy a szüleim más országból jöttek, de én már itt születtem. Mind magyar állampolgárok mostmár..



#munka #iskola #lehetőség #fejlődés #informatikus #programozó #nemzetvédelmis #alkotmányvédelmis
2012. nov. 23. 21:08
 1/1 sztbali válasza:
A szakközépben vagy gimiben info-s osztályba kell járni, ahol emelt óraszámú az info utána egy info érettségi majd egy OKJ vagy fősuli/egyetem. Általában ez a lehetőség; még nem túl késő.
2012. dec. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!