Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Jövőre megy továbbtanulni...

Jövőre megy továbbtanulni gyermekem. De dixes és mindenképp érdekelné, hogy mehet-e tovább PEDAGÓGIAI Szakra?

Figyelt kérdés

2012. nov. 26. 11:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Dixes? mi az a dixes? Diszlexiara gondolsz? Nálunk volt történelemtanár, aki diszlexias volt.
2012. nov. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mehet, csak ugye ha diszlexiás nem lehet magyartanár, diszkalkuliás matektanár...de ez ugye egyértelmű. Minden más minort felvehet.
2012. nov. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.


Igen dixes rövidítés: dixleszia, dixkalkalkulia, dixgráfia takar.

2012. nov. 27. 10:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Dix mint rövidítés, elég mókás, hiszen a szavak helyesen diszlexia, diszkalkulia, diszgrafia.....
2012. nov. 27. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mehet Pedagógia szakra, javaslom Egerben az EKF-et (én is ott végeztem), ott vannak olyan tanárok pedagógia szakon, akik sokat segítenek majd neki, nekem is volt diszes évfolyamtársam.

Ja, és "disz"-esnek mondjuk, mert diszlexia, diszgráfia, diszkalkulia a megnevezés. :)

2012. dec. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!