Milyen faktra menjek, ha pszichológiát szeretnék tanulni?

Figyelt kérdés
Pszichológiát szeretnék majd tanulni,de nemtudom milyen faktra menjek. Biológia lesz az egyik, de mi legyen a másik? Nincs ötletem, pedig minél előbb el kéne döntenem. Mit ajánlotok?

2012. nov. 26. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Eldöntötted már hová szeretnél menni egyetemre? A felvételi leírásokban felszokták tüntetni melyik tantárgyakat számítják bele a felvételibe. Érdemes lenni azokból faktot választani.
2012. nov. 26. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Marad ugye a matek,magyar,töri,nyelv.Ezek közül a biosz (amit választottál) kell a legjobban majd az egyetemen,esetleg a matek a statisztika miatt.Vagy mehetnél nyelvből, a BA diplomához egy középfokú, az MA-hoz két középfokú (az egyik angol) nyelvvizsga kell.


pszichológus hallgató

2012. nov. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A biosz jó választás, a helyedben emellett rágyúrnék az angolra, ha lehet, mert nem mindig magyar szakirodalomból kell dolgozni.

Ha jó matekos vagy, az sem árt, de én pl. a középsulis "tudásomnak" eddig nem sok hasznát vettem.

2012. dec. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!