Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Igaz az, ha van egy középfokú...

Igaz az, ha van egy középfokú OKJ szakmám, amit az állam finanszírozott, akkor egy felsőfokú szakma még jár ingyen?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy a második középfokú OKJ fizetős lenne, ami iskolától függ, de most azt hallottam, ha felsőfokú szakmai képzésre mennék (ami nem diplomát ad, de felsőfokú), akkor az ingyenes lenne. Mennyire igaz ez?
2012. nov. 27. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne!
2012. nov. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:D Akkor együtt várjuk a válaszokat! :D
2012. nov. 27. 18:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Tudtommal igen.
2012. nov. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Olyan felsőfokú képzésre gondolsz, amit egyetemen/főiskolán okítanak? Mert annál ugyanúgy van állami és költségtérítéses is. És természetesen ponthatár is.

Ha viszont másra, akkor leírom a saját tapasztalatomat. Leraktam egy szakmát és utána mentem technikusira(ami emelt szintű) és az is ingyenes volt.

2012. nov. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!