Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 10. -es gimnazista vagyok és...

10. -es gimnazista vagyok és nemigazán tudom mit kezdjek magammal ha kijártam a sulit?

Figyelt kérdés
ahogy látom az ország helyzetét, ha kijárom a sulit akkor is munkanélküli leszek, hiába tanulok. Valaki nem tudna vmi jó ötletet adni nekem h milyen irányba gondolkodjak?
2012. nov. 27. 20:03
 1/2 anonim válasza:
Nézd meg mikhez értesz, mihez van affinitásod és elindulnál-e abba az irányba. Szüleid, rokonaid foglalkozása is jó lehet, manapság nem árthat, ha van egy rokon valamelyik cégnél dolgozik, bevihet oda stb. Vagy ha van lehetőség akkor külföldön átlagosan jobb fizuért, ha bírod.
2012. nov. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Földrajz, töri, angol ezek mennek jól.
2012. nov. 27. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!