Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nem tudnátok nekem segíteni?

Nem tudnátok nekem segíteni?

Figyelt kérdés
hogy az anyukám (38 éves) és lassan 1 éve hogy elvégezte az esti szakon az érettségit és most a Zay Annába szeretne menni ami Nyíregyházán található.Az anyukám csecsemőképző szakon szeretne tovább tanulni nem tud valaki segíteni nekem hogy van-e rá esély hogy felvegyék és ha van akk. hogy tudna felvételt nyerni. Lehetőleg esti szakon de lehet nappali is ... :) előre is köszönöm :)

2012. dec. 3. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Ha jól látom, a Zay Annában nincs esti tagozat, nappalira viszont csak 22-23 éves korig járhatnak az egyedek. Viszont az a tuti, ha felhívjátok őket, és megkérdezitek, van-e felnőttoktatás. Viszont egyébként ha lenne esti tagozatuk, anyukád aszerint kerülne be, hogy időben jelentkezik-e, mivel ez nem egyetemi/főiskolai képzés, hanem szakközép. Egyetemen ugye kell ennyi meg ennyi pont, szakiskolához viszont elég az érettségi, és az, hogy egészségileg és érettségi ügyben (tehát hogy meglegyen) megfeleljen az anyukád.
2012. dec. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Látod, itt is írja, hogy csak 20 éves korig vesznek fel emberkéket: [link] . Szóval ez nem egy felnőtteknek való suli.
2012. dec. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyébként nem csecsemőképzés a neve, hanem Csecsemő -és kisgyermekgondozó. :)
2012. dec. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2012. dec. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát azért köszönöm :).....
2012. dec. 4. 20:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!