Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Írnátok nekem, olyan főiskolák...

Írnátok nekem, olyan főiskolákat Budapesten, ahová köv. évtől nem követelmény emelt szintű érettségi? Sűrgős lenne.

Figyelt kérdés
Idei évben érettségiztem, fel is vettek tovább tanulni, nem a legjobb helyre, de fel. (Kodolányi János főisk,) Most már nem elegendő a pontszámom, vagy is a pontszámító már ezt jelzi... idén nem kezdtem meg a tovább tanulást,de jövőre, szeptemberben szeretnék tovább tanulni, febr.ig kell jelentkezni, ha jól emlékszem, ehhez kérném segítségeteket, melyik főisk (Budapesten) nem követelmény az emelt szint, ill. szakot is légyszíves írjatok..(matek nem erősségem)... pontom is elég alacsony kb. 240..:S Köszi
2012. dec. 9. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem. Ugyanis nem iskola dönti el, hanem központilag dől el, melyik SZAKon kötelező az emelt.

Döntsd el, egyáltalán mit tanulnál.

2012. dec. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

240 pont a jogszabályi minimum pontszám. Így 240 ponttal nem sok esélyed van bárhová is bekerülni.


És csak megsúgom, ha még elképzelésed sincs, hogy mit tanulnál, csak az, hogy felsőoktatásba kerülj be, akkor eleve halva született az ötlet: soha, semmit sem fogsz sikeresen teljesíteni.


Nem kell mindenkinek főiskolára menni. Tanulj ki egy jó kis szakmát és dolgozz abban.

2012. dec. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Kedves előző válaszoló! Le tudná nekem írni, hogy mi az a szakma, amiből itt meg lehet élni? Az OKJ-s tanfolyamok időtartamát és költségeit növelik...
2013. szept. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!