Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Filmekkel szeretnék foglalkozn...

Filmekkel szeretnék foglalkozni, de nem színészként. Milyen lehetőségek vannak?

Figyelt kérdés

Tudom, az, hogy "filmekkel szeretnék foglalkozni", meglehetősen tág fogalom, de csak nemrég kezdtem el ezen úgy komolyan gondolkodni. Színész semmiképp nem szeretnék lenni, ugyanis se énekelni, se táncolni nem tudok :D Viszont más irányból megközelítve tényleg érdekel a filmvilág. De nem olyan a felfogásom, hogy ha például filmkritikus lennék akkor "na jó, írok valami szart, hátha tetszik valakinek", hanem úgy érzem, valóban van bennem annyi ambíció, hogy elérjem a céljaimat; valamint az sem jellemző rám, hogy mire a végére érek a dolognak elfelejtem, miért kezdtem el.

Szóval? Milyen lehetőségek vannak? Kérlek ne nézzetek hülyének, bár kétségtelenül megérdemelném. :D



2012. dec. 9. 22:16
 1/1 anonim ***** válasza:
OKJ film forgalmazó pl?
2012. dec. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!