Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hova jelentkezzek 16 évesen...

Wolf96 kérdése:

Hova jelentkezzek 16 évesen középiskolába?

Figyelt kérdés

Történt pár dolog ezért vesztettem 2 évet, nem azt kérdeztem, hogy kellett volna az életemet alakítani az elmúlt.. A fő kérdés az, hogy 16 évesen hova jelentkezzek szakiskolába,szakközépiskolába. Informatikából 5-ös vagyok már 4 éve és 2 éve dicséretes 5-ös matematikából 3-mas, fizikából 3-mas, történelem 4, magyar nyelv és irodalom 3-2-(3)..


Pest megyében élek Váctól 15km-re, Budapesti,Váci iskolák érdekelnének.


Informatikában és autóelektronikai területen szeretnék a későbbiekben elhelyezkedni. A tavalyi és a mostani félévi átlagom 3-3,5 körül van. Köszönöm előre az értelmes válaszokat !



2012. dec. 10. 23:02
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!