Szerintetek megromlik a kapcsolatom barátnőmmel, ha a rendészeti szakközépiskolába fogok tanulni szeptembertől?

Figyelt kérdés

Kollégista lennék és csak hétvégente volnék itthon.Barátnőm picit szomorú,ha a témát felhozom,együtt élünk,de nem külön házban,tehát az én családommal lakunk.Nagyon jó minden,tehát nincs gond.Ebben a világban már nem sok ember teheti meg az albérlet választás lehetőségét,mert drága.Nem is nagyon gondolkodtunk még albérleten mert egyenlőre jó így ,persze később majd szeretnénk külön menni ahol csak ketten élünk.Én 23 éves vagyok ő 18 (nemsoká 19).

De hogy a lényeget is írjam...úgy döntöttem hogy elmegyek rendőrnek tanulni,és félre értés ne essék,nem önzésből írom,de biztos vagyok benne hogy sikerülni fog,egyén bizalmas ok miatt is,amit nem feltétlen kell ide írnom,nem is ez a lényeg.Szerintetek megromlik a kapcsolatunk hogyha elmegyek és hétvégente leszek itthon?Szegénykémnek meg van szokva hogy vele vagyok (kis bomba testű egészség centrikus hosszú fekete hajú gyönyörűség) ,ezt azért jegyeztem meg hogy hitelesebb legyen.

Nagyon szeretjük egymást, 2 éve járunk fél éve lakunk együtt...Nekem ugye, szükségem volna a támogatására,mert nagyon nagy erőt adna,csak féltékeny típus,és mindenben azt látja,hogy mikor fogok nővel egy közegbe kerülni,pedig sosem adtam neki okot féltékenységre,soha.Sokat javult,tehát féltékenyebb volt,de még mindig parás.Pedig sokat foglalkozom vele,puszilgatom minden 5 percben,vele vagyok,dícsérem,imádom,tehát ez nem vitás...de ő már csak ilyen.Arra is gondoltam,hogyha nem tetszik neki az hogy rendőrnek akarok menni tanulni,akkor nem megyek inkább...mit javasoltok?


2012. dec. 12. 02:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Már bocs, de hülye vagy, ha egy 18 éves kiscsaj miatt nem mégy tanulni. Most együtt vagytok, ki tudja pár év múlva mi lesz. Ha lehetőséged van tanulni, akkor azt ki kell használni, mert egész életedben bábbi fogod később, ha emiatt nem kapsz munkát.


Ha pedig működik a kapcsolat, akkor ki kell bírni ezt azt időszakot. Ha vlóban együtt fogtok maradni, akkor ennél keményebb dolgok is lesznek még az életetekben.

2012. dec. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia, én is egy bombatestű lány vagyok, a barátom szeptemberben kezdte a rendészetit, ő is koleszos - bár mi nem laktunk együtt. Szóval mi is csak hétvégente találkozunk, de hébe-hóba hazamegy egy napra hét közben, és olyankor együtt töltünk egy éjszakát, igaz, reggel szétválunk. Nem érzem, hogy szétroncsolná ez a dolog a kapcsolatunkat, sőt, örülök, hogy a barátom végre kitalálta, mit szeretne magával kezdeni, és nem árt, ha a két félnek van ideje hiányolni a másikat. Mi amúgy három éve vagyunk együtt, húsz évesek vagyunk. Nem vagyok féltékeny típus, mert ha akar, úgyis megcsal, tehát ezen minek idegeljem magam külön...:) De egyelőre bízom benne. Ja a barátnődet meg megnyugtathatod azzal, hogy koleszban olyan szigor van, hogy lány nem mehet át a fiúkhoz, és fordítva se, különben globálisan megszívatják az egész koleszt, és csinál mindenki ötmillió fekvőtámaszt. Egy rendészeti kolesz nem az ismerkedésről szól, ha teszel egy rossz lépést, kirúgnak a francba az egész suliból. Ha szerencsés vagy, max egy év múlva fel is szerelnek, tehát nem leszel többet koleszos, lesz munkád, heti 2-3 napokat kell dolgozz... Abban a korban vagy, amikor le kell fektetned az életedben az alapokat, ilyenkor nem árt, ha egy kicsit magadat helyezed előtérbe - ezt anélkül is meg lehet csinálni, hogy megbántanál másokat. Szóval hajrá. :)
2012. dec. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!