Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan lehet bejutni a BME-re...

Hogyan lehet bejutni a BME-re külföldi (estemben romániai) érettségivel?

Figyelt kérdés

Vegyészmérnökire szeretnék menni, de kételyeim vannak a román felsőoktatás minőségét illetően, így gondolkoztam magyar egyetemeken. Azt megtudtam, hogy matematikából és kémiából kell emelt szintű érettségim legyen. Ezekből érettségizem én is, viszont nem tudom, hogyan zajlik az átszámítás.

Azt is olvastam, hogy ingyenes helyeket is megpályázhatok (ez nem fontos, amennyiben kaphatnák diákhitelt). De megint, ingyenes helyekre kell üssem az adott pontszámot, amit nem tudom, hogy hogyan számolnak külföldieknek, mert én pl. magyarból nem érettségizek, nem is volt a középsuliban. Google ez esetben nem bizonyult jó barátnak. Bármilyen infó jól jön.

Köszönöm előre is.



2012. dec. 21. 15:53
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


Itt érdeklődj!

2012. dec. 21. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2012. dec. 21. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!