ELTE-TTK matek szak vagy esetleg Corvinus pénzügy és számvitel?

Figyelt kérdés
Azt szeretném kérdezni, hogy milyen a matematika alapszak? Jók az oktatók, milyen a hallgatói közösség? Vagy esetleg érdemesebb lenne a Corvinusra mennem úgyis, hogy ott önköltséges a képzés? A későbbiekben bitosítási és pénzügyi matematikus mesterszakon szeretnék tovább tanulni, és úgy láttam, ezt mindkét alapszakról lehet folytatni.

2013. jan. 1. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem pénzüggyel jobban jársz.
2013. jan. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Matek szakon erős matekos alapot szerzel, ezért érdemes mellette közgázos/pénzügyes ismereteket is felszedni. Az ELTE TTK jó helyen van, sok jó és korrekt oktató van, a követelmények pedig tiszták (no és sokszor persze kemények, mégis csak matek szak). A tévhittel ellentétben a matekosok nem szemüveges, beszédhibás autisták. Mindenki megtalálja a neki megfelelő embereket. Ha szereted a matekot, akkor jó helyen leszel, bár szerintem egy pénzügy-számvitel alapszak könnyebb.
2013. jan. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!:)
2013. jan. 4. 15:09
 4/4 anonim ***** válasza:
Melyiket jelölöd? Jelöld a matekot, én is arra megyek szerintem :D és én is ezen a mesterszakon gondolkozok
2013. febr. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!