Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » A Kodolányi János Főiskolának...

Seahorse888Dorottya kérdése:

A Kodolányi János Főiskolának vagy a Tomori Pál Főiskolának an jobb hírneve szerintetek?

Figyelt kérdés
köszi előre is :)

2013. jan. 3. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Van a HVG-nek egy Diploma című kiadványa, illetve a Heti Válasznak egy Felsőoktatási rangsor című melléklete. Itt több szempont szerint hasonlítják össze a felsőoktatási intézményeket. Ez sem ad azért teljes képet róla, de legalább lesz némi viszonyítási alap. Tény sajnos hogy ez a két iskola nem a jó hírnevűek közé tartozik. De nem feltétlen az iskola neve számít, hanem sokkal inkább a nyelvtudás. Valami fórumon az ott tanulókkal kellene felvenni a kapcsolatot és tőlük kérni infót hogy szerintük milyen a suli :)
2013. jan. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2013. jan. 3. 16:07
 3/7 anonim válasza:

Helló!

A Tomori Pál Főiskolát kerüld el messziről.Én ott tanulok,de életem egyik legrosszabb döntése volt,hogy a Tomorit választottam.Igaz,hogy 130 ezer Ft/ félév.Töredéke a többi főiskolának,egyetemnek,de ha kifizetsz egy csomó pénzt,akkor inkább válasz,olyan főiskolát amivel a későbbiekben munkát is kapsz.Tomorin KÁOSZ uralkodik néhány oktatót leszámítva.Tudnák mesélni napokig mi folyik ott.Ha teheted kerüld el messziről,de tényleg!!!!

2013. jan. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi :) amúgy is inkább a Kodolányi felé hajlok a kettő közül.....
2013. jan. 4. 14:05
 5/7 anonim válasza:
43%
Tomori Pál meg a Kodolányi egy szinten van.Sz@rt ne cseréld fel a f0sra. Egyik diplomával sem leszel piacképes.Gondolt át tényleg a jelentkezést,mert a diplomád tényleg egy életre szól.
2013. jan. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
én a Tomorira járok, levelezőn Budapesten, utolsó évesen. nekem csak jó tapasztalataim vannak. rugalmasak, kedvesek, ha az ember rendesen kérdez, akkor rendesen kap választ... másik főiskoláról jelentkeztem át ide, mert ott problémák voltak a levelező időbeosztással, nagyon jó döntés volt.
2013. jan. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%
Korábban gazdálkodási-kommunikáció szakra jártam, most meg sportkommunikátorra járok. Nyilván nem választottam volna ismételten az intézményt, ha nem lennék vele megelégedve. Gyakorlatias, mindemellett családias, ami azért lényeges, mert közvetlen kapcsolat alakulhat ki közted és a tanáraid között. Szerintem igen jó választás, nem értem miért húzzák le egyesek, számos ott végzett hallgatójuk igen sokra vitte.
2013. jan. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!