Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tanácsokat kérnék! 75%-os...

Tanácsokat kérnék! 75%-os érettségi eléréséhez tippek?

Figyelt kérdés
szükségem lenne 75%-os matek és biosz érettségire, matekból közepes teljesítményem van bár tudnék jobbat is produkálni, bioszból 4-5-ös vagyok...szeretnék tanácsokat kérni miként lehet a legjobban felkészülni rájuk? van még ezen kívül 1 tanévem érettségiig :)

2013. jan. 7. 16:25
 1/2 anonim ***** válasza:
matekból old meg az összes eddigi matek érettségi feladatsort ami fent van a neten. utána látni fogod hogy milyen típusú feladatok nem mennek és azokra gyúrj rá.
2013. jan. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem parás a matek sem,meg még a felét se tudod az érettségi követelménynek,úgyhogy még nem nagyon érdemes csinálgatni.Majd úgyis tudni fogod,hogy mi nem megy,de én pl az emelt szintűre úgy gyakorlok,hogy a tanár megmondja,hogy melyiket ne csináljuk meg,aztán annyi pontot levonunk az egészből,ahány feladatot ér az adott feladat.Amit tudsz,azt oldd meg,de a második résznek a 80%-a mindig negyedikes tananyag,úgyhogy nem érdemes még vele foglalkozni szerintem.75%-ot el tudsz érni,ha egy kicsit komolyabban felkészülsz,legtöbbször nem is a második részen megy el egy csomó pont,hanem az elsőn,mivel azt hinné az ember,hogy áh,ez ennyi,kész,sima ügy.Mindig oda kell figyelni,akármilyen gyenge feladatnak tűnik.
2013. jan. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!