Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Biológia BSc, majd gyógyszer-b...

Biológia BSc, majd gyógyszer-biotechnológia mesterképzés érdemes választás? Tapasztalatok, vélemények?

Figyelt kérdés

Tudom, biológia bsc-vel nem sokra megy az ember, de vajon biotechnológus msc mennyivel jelenthet többet? Szerintetek? Valaki elvégezte már ezt a mesterképzést, ha igen, milyen könnyen szerzett állást és mennyire érte meg elvégezni (nettó havi jövedelmére tekintve)?

A döntés meghozása előtt leginkább az elhelyezkedési lehetőségek és a várható fizetések érdekelnének, ill. a diploma megbecsülése, kinek mi a tapasztalata?

De ha valaki tud jó tanácsot adni v. saját tapasztalatát megosztani biológia bsc-vel is kapcsolatban, azt is szívesen fogadom.


Gondolkodom esetleg a biomérnök BSc-n, de sokkal jobban húz a szívem a biológia felé, de nem vagyok meggyőzhetetlen.



2013. jan. 7. 16:55
 1/1 Aspartia ***** válasza:

biotechnológus végzettséggel nem tudom mire mész, én több embert hallottam, hogy a biomérnöki végzettséggel nagyon jól lehet keresni.

Szerintem nagyon okos döntés, hogy e között a kettő között mérlegelsz/ vacilálsz :)

Egyébként szerintem biotechnológusira is van kereslet...

2013. júl. 16. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!