Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hol tanuljak tovább, ha. (? )

Hol tanuljak tovább, ha. (? )

Figyelt kérdés

Két dolog foglalkoztat, mindkettőt nagyon szeretem csinálni. Rajz és fotózás. Hobbi szinten űzöm őket, mert jelenleg nyelvsuliba járok (sajnos), és az utóbbi időben jöttem rá, hogy az angol és a német nem igazán az én világom, hiába mennek.


Tudom, hogy a Google a barátom és igazán keresgélhetnék én magam is, stb. blabla, de engem most vélemények érdekelnének, hogy melyik a legjobb intézmény ilyen szempontból (lehetőleg Budapesten), ahová érdemes lenne felvételiznem.


Előre is köszi :)


2013. jan. 8. 16:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Fotózáshoz nem igazán kell egyetem.Művészi kompetencia annál inkább.Rajzhoz a képzőművészetit mondanám.De ha érdekel a média akkor tanulhatsz pl. grafikusnak is.Elég keresett mostanában weboldalak kialakításához,reklámok tervezéséhez,csal sokan vannak,szóval elég profinak kell lenned benne.
2013. júl. 4. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Okj-s tanfolyamok vannak grafikusnak is és fotográfusnak, de ha egyetemre akarsz menni akkor ott a MOME (oda több év után vesznek fel ha csak nem vagy nagyon profi), KE (ide már könnyebb bekerülni), És a BKF viszont úgy tudom ez fizetős.

Rajz szinten a MKE,PTE-MK itt van osztatlan grafikusművészi szak

2013. júl. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!