Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Betegápoláshoz milyen végzetts...

Betegápoláshoz milyen végzettség kell? megéri ezzel foglalkozni? El lehet vele helyezkedni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 9. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Talán ápoló. Elhelyezkedni el lehet, mert olyan rosszak a munkakörülmények, hogy aki tud, menekül eről a területről.
2013. jan. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és az igaz hogy jol lehet vele keresni?azt halottam hálapénzekből több jön össze nekik mint a fizetésből.ez igaz?
2013. jan. 9. 21:33
 3/8 anonim ***** válasza:
Munkalehetőség bőven van, mert senki se akar EÜben dolgozni, meg ehhez oda kell tenned magad lelkileg is, meg hát kell hozzá gyomor. Mint a többi eüs szakma, hát ez sincs túlfizetve. Mi sajnos elég gyakran fordulunk meg kórházakban, de egyszer sem adtunk ápolónak/nővérnek hálapénzt...
2013. jan. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
és mi tartozik a munkakörébe?
2013. jan. 9. 22:07
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]


google a barátod fiam

2013. jan. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
úgy tudom hogy a diplomás ápolók elég jól keresnek, csak tudni kell elhelyezkedni
2013. jan. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ápolás és betegellátás szakon szerzett diploma. Persze vannak kisebb OKJ-s képzések, de azok annyit érnek csak.
2013. jan. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
megnéztem és már a sima okj-s képzés is 3évig tart.meg gondolom sokba is kerül.nem éri meg
2013. jan. 10. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!