Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Fiam 8. félévkor bukik 3...

Fiam 8. félévkor bukik 3 tantárgyból, felveszik egyáltalán valahova?

Figyelt kérdés

#bukás #8.félévkor
2013. jan. 10. 07:46
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

Mutat valamilyen irányban érdeklődést? Próbáljátok ezt felfedezni benne- és annak megfelelő irányba szakképzésbe bekönyörögni.. Egész életét tönkreteszi, ha olyan helyre

"rakják", amit nem szeret.

2013. jan. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Fel kell hogy vegyék valahová mert tanköteles muszáj. Ha csak olyan sulit találtok ami messze van akkor kénytelen lesz kollégiumba költözni mert ilyenről is hallottam már.

Szakmunkásképzőt kell keresni mert sz7akközépbe meg gimibe bukással senkit nem vesznek fel mert nem könnyűek azok, mert oké ha felveszik mivel megbukott félévben akkor ott mégjobban megfog mert nehéz lesz neki, sok olyat buktatnak meg főleg első évbe akiknek nem megy jól a tanulás így lefaragnak pár embert az osztályból.

Szakmunkásképzőt keressetek oda felveszik a bukottakat is csak az évvégi jegye legyen meg a kettes mindenből és akkor nem lesz gond. Ha pedig kollégiumra kényszerül akkor így járt tanulnia kellett volna.

2013. jan. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Szakmunkásba fel kell venniük, de ha ezen nem változtat akkor onnan az első alkalom után kirúgják.
2013. jan. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha alaptantárgyakból bukik (magyar, matek, nyelv, töri), akkor gondolkodjatok el az évismétlésen. Jövőre pedig figyelj á oda jobban, kérdezd fel az anyagot legalább hétvégente.
2013. jan. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
93%
Egyébként nem értem, miért nem törődtél vele? Jókor jut eszedbe. A tesóm is lusta volt tanulni 4-es volt tavaly átlagban (3asa is volt), de idén anya jobban figyel rá, tanul vele, felkérdezi az anyagot, ha valamit nem ért, pár ezer forintot rászán egy magántanárra.
2013. jan. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
71%
*és most 4,5 feletti az átlaga.
2013. jan. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
ELÖZŐ KISKÖCSÖG VAGY,ÉN FOGLALKOZTAM VELE,
2013. jan. 11. 14:25
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha az anyja/apja ilyen kulturált, megértem, miért áll bukásra a gyerek...
2013. jan. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Hogyne. Szerintem aki foglalkozik a gyerekével az kiprésel belőle minimum egy kettest. Nem csoda, hogy nem túl okos szegény, mivel sok múlik a genetikán, de a kettes szint még középiskolában is nagyon alacsonyan van meghúzva, általánosban meg főleg, szóval ennyi teljesíthető.

Egyébként igen, felveszik, de figyeljetek, hogy ne erőltessetek rá egy szakmát sem, ha muszáj, engedd, hogy évet ismételjen. Kérdezd meg, hogy mi érdekli, és mit szeretne elérni az életben (persze ne szemrehányóan). Esetleg segítséget kérhetnél a tanároktól az iskolában, hogy adjanak tanácsot, hogyan ösztönözhetnéd tanulásra.


Az sem mindegy miből bukik. Készségtárgyak? Matek-fizika? Magyar-töri? Esetleg betegség is állhat a háttérben pl. dyslexia.

2013. jan. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Jó én megértem, hogy foglalkoztál, de ennyire csak nem lehet buta. Mikor tanultatok megértette miről van szó? Esetleg nem került rossz társaságba, ahol csak az a jó, aki nem tanul a többit zaklatják? A tanárnők mit mondanak, mi lehet a gond?
2013. jan. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!